Seriály a filmy

13. listopadu 2018 10:14

Jana Mrákotová

Prokop Hlinka z Modrého kódu se do Rubavy vrátil rád

Mladý doktor Prokop Hlinka byl na začátku seriálu Modrý kód takovým doktorským embryem. Na nějaký čas z Rubavy dokonce odešel. Po čase se ale vrátil. A jako doktor rozhodně získal na kvalitách. Prokopa hraje talentovaný herec Ondřej Rychlý, kterého láká i režie.

Mladý doktor Prokop Hlinka z hornické starousedlické rodiny vnímal medicínu hlavně na počátku kariéry jako prostředek, jak se dostat do vyšší společenské vrstvy. Nijak se netají tím, že chce žít jinak než jeho rodiče. A neváhá k tomu využít ani fakt, že je přitažlivý i pro starší zajištěné dámy. Jak na Prokopa nahlíží jeho herecký představitel Ondřej Rychlý? Zeptali jsme se ho v pauze přímo na natáčení.

Prokop Hlinka očima Ondřeje Rychlého

Herec Ondřej Rychlý je bezesporu talentovaný. Herectví má v genech. Oba jeho rodiče jsou úspěšní herci. Jen bratr Matěj se dal jinou cestou. Pracuje jako reportér v primáckém zpravodajství. Ondra si ale v poslední době od herectví odběhl k režii. A jak jsme měli možnost se za vás diváky přesvědčit, práce režiséra ho nadchla. Podívejte se sami.

Ondřej Rychlý režisérem

Jak je vidět, Ondra vše, co dělá, dělá rád a s nadšením. Přijměte proto jeho osobní pozvání na představení pro celou rodinu Princezna na ocet, která se hraje v divadle Malá Fidlovačka a od ledna 2019 pak v Divadle Na Maninách.

Pozvání režiséra Ondřeje Rychlého na pohádku Princezna na ocet

Sledujte Ondřeje Rychlého v Modrém kódu také online!

Modrý kód vysílá Prima každé pondělí a středu ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.