Seriály a filmy

1. února 2019 09:15

Jana Mrákotová

Prokop Hlinka z Modrého kódu se ukazuje jako romantik

V další epizodě seriálu Modrý kód se akce a intriky střídají s romantikou. Dojde ke kolapsu na oslavě narozenin, k přepadení vietnamské večerky, ale také na plánování romantické večeře ve dvou.

Otec Mery má narozeniny, jejich oslavu však přeruší kolaps jednoho z hostů. Příčina jeho problémů je v zásadě bizarní. Saša má poslední večer před atestací. Místo učení ale musí zaskakovat na urgentu, kde zachraňuje život vietnamskému obchodníkovi, který se ve svém krámku stal obětí přepadení. Žák s Vali musí řešit další anonym, který osočuje Denisku. Podívejte se na malou ochutnávku z dalšího dílu seriálu Modrý kód.

Prokop Hlinka stále přemýšlí, jak si naklonit ještě víc sestřičku Petru. A právě Petra ho přistihne, jak vybírá restauraci k romantické večeři. Její kolegyně a ve skrytu duše i ona se domnívá se, že se jedná o překvapení právě pro ni. Jaká je ale skutečnost?

Líbilo by se Ti to?

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu v pondělí 4. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.