Seriály a filmy

9. prosince 2018 08:00

Jana Mrákotová

Prokop nezvládá platit své dluhy z pokeru

Doktora Prokopa Hlinku z Modrého kódu začíná dohánět jeho hráčská vášeň. A případ zraněného soudce Votavy pro rubavský urgent rozhodně jen tak neskončí.

Díky jednomu z pacientů se Prokop konečně rozhodne přestat s hraním pokeru. Začíná si uvědomovat, že mu dluhy přerůstají přes hlavu. Věřitelé jsou pěkně neodbytní. Klid nebude ani v souvislosti s prominentním pacientem soudcem Votavou. Manželka soudce Votavy podává na nemocnici žalobu, kvůli neposkytnutí odborné péče a žádá o přezkoumání operace vedené Adamem. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu seriálu Modrý kód.

Podívejte se, co vás čeká v dalším díle Modrého kódu

Vali se bojí schůzky s příbuzným Denisky. Žak se proto rozhodne vzít situaci do vlastních rukou. Saša svolává chirurgický tým k tréninku na novém simulátoru, který do nemocnice pořídil Bojan. A dvojice mladých lidí nalezených v parku je v paralýze a jejich zdravotní stav se stále zhoršuje.

Seriál Modrý kód sledujte také online.

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 10. 12. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.