Seriály a filmy

1. května 2019 08:00

Jana Mrákotová

Prokopa Hlinky z Modrého kódu je prý na plastiku škoda! Podívejte se už nyní!

Prokop Hlinka podlehl vábení peněz a přijal místo primáře na soukromé plastice v Rubavě, na kterou ho přivedl jeho kolega Filip Kodym. Práce na urgentu se ale vzdát nechce.

Bradáčova klinika plastické chirurgie vypadala na první pohle jako velmi atraktivní projekt. Prokopa proto velmi zahřálo, že byl oslovený, aby dělal primáře. Navíc je to pro něj vítaná možnost, jak vyřešit svoji nelichotivou finanční situaci.. Otázkou je, jak budou ale dál oba doktoři vše řešit - je známé, že na dvou židlích se moc sedět nedá!

Je to jízda

Nyní se ale ukazuje, že zde asi opravdu platí, že „není všechno zlato, co se třpytí.“ Kdo nové klinice určitě nevěří je sestřička Petra. A Prokopovi to dává při každé možné příležitosti najevo.

Podívejte se už nyní, jak se umí Petra ozvat!

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte mimořádně až v pondělí 6. 5. ve 20.15. Svátek lásky oslavte na Primě s českou pohádkou Jak se budí princezny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.