Seriály a filmy

2. června 2019 14:35

Jana Mrákotová

Prozře konečně Jarda Černý?

Jarda Černý, otec vrchní Mery se rozhodl žít opravdu naplno a věk pro něj není žádnou překážkou. Mery tak přidělává nejednu vrásku. Jezdí po světě, jde do věcí, na které si netroufají lidi o generace mladší. A nebojí se ani vztahu s o mnoho let mladší zdravotní sestřičkou Šárkou. Chce se dokonce ženit!

Jarda Černý už se vidí na radnici. Požádal Šárku o ruku, a to se vším všudy. Šárce se tak na ruce třpytí krásný prsten. Což neunikne pozornosti všímavého Adama. Adam se považuje za Jardova kamaráda, starý pán je mu přístupem k životu velmi sympatický. Svatba se Šárkou je i na něj moc. Jardu varuje a ten ho překvapí předmanželskou smlouvou. Jarda myslí na všechno. Chce zaopatřit své děti, ale také svoji mladou ženu. Jaká bude reakce Šárky? Podepíše? Podívejte se na jejich rozhovor.

Nevím, jestli to chci podepsat

Modrý kód sledujte také online!

Další premiérový díl seriálu Modrý kód uvidíte již v pondělí 3. 6. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.