Seriály a filmy

5. června 2019 22:05

Jana Mrákotová

Rasputin je pořád zavřený a Růžičková je stále podezřelá!

V seriálu Modrý kód stále není klid. Kvůli zatčení Rasputina těsně před operací to na rubavském urgentu pořád pořádně vře. A nejvíc je z toho vyřízená Saša Růžičková, která má pocit, že ji všichni podezřívají, že to byla ona, kdo Rasputina udal.

Sestřička Šárka má pod okem monokl a její vysvětlení nezní dvakrát přesvědčivě. Prokopovi hrozí finanční pokuta za okamžité opuštění kliniky, ale Filip je mu překvapivě oporou. Prokop mu ale také ve finále dost pomůže. A zdá se, že na lepší časy se blýská i mezi Vali Slavíčkovou a Viktorem Žákem. Ten se jí překvapivě i omluví. Připravili jsme pro vás malou ukázku.

Rasputin je stále zavřený. Nikdo pořádně nic neví, a tak není divu, že se spekulace šíří rychlostí světla. Každý obviňuje každého. Je opravdu na urgentu udavač? Největší stín padá na Sašu Růžičkovou, která byla na Rasputina poslední dobou vysazená. Vinila ho z toho, že ji nedostatečně připravil k atestaci. Saša se hádá na potkání. Vše vyvrcholí na sále, kde si vjede do vlasů s doktorkou Vlčkovou. Obrátí se proto na svoji matku, aby jí pomohla. Na oplátku souhlasí, že s ní bude na předvolebních plakátech, pokud pomůže Rasputinovi. Ve videu uvidíte jejich rozhovor.

Tak to, mami, zařiď!

Modrý kód nezapomeňte sledovat také online!

Další díl Modrého kódu uvidíte již v pondělí 10. 6. ve 20.15.

Nechcete čekat do pondělka? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu a nový díl si pusťte třeba hned.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.