Seriály a filmy

17. května 2019 09:10

Jana Mrákotová

Rasputin je zpět!

Doktor Roman Vilkin, kterému nikdo neřekne jinak než Rasputin, patří mezi pilíře rubavského urgentu a celého seriálu Modrý kód. Je brilantní lékař s mimořádnými schopnostmi, které pacienti, ale také jeho kolegové oceňují. Bohužel, jeho vlastní minulost je neveselá a průběžně se mu připomíná. Rasputin dokonce musel na nějakou dobu z Rubavy!

Roman Vilkin alias Rasputin je ruský lékař, který je v Rubavě schovaný. V Rusku se podílel na vojenském výzkumu a právě kvůli němu se rozhodl utéct. Doma mu šlo o život. Myslel si, že Rubava je dostatečně zastrčená, a že ho zde rozhodně nikdo nebude hledat. Dokonce sem přestěhoval i svou matku, která si dlouhou dobu myslela, že je mrtvý. Jaké bylo překvapení, když se na rubavském urgentu objevil tajemný doktor Lazarev. Právě z tohoto Rasputinova krajana se vyklubal člověk, který Rasputina kvůli výzkumu začal vydírat a netajil se tím, že je připravený ho zničit jen proto, aby se dostal k výsledkům šíleného výzkumu. Připomeňte si Lazarevovi výhružky!

Zničím Tě, Romane!

Rasputin se zastrašit nenechal, ale pro jistotu zmizel společně s matkou na nějakou dobu do zahraničí pod záminkou dovolené. Nyní se vrací a celý urgent v čele s vrchní Mery ho vítá s otevřenou náručí, jak je vidět z videoukázky. Zdá se, že nebezpečí mu již nehrozí.

Jak bylo v Alpách?

Seriál Modrý kód sledujte online! Připomeňte si příběhy jeho protagonistů kdykoliv chcete.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 20. 5. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.