Rasputin má své temné tajemství. Dozvíte se ho v Modrém kódu

Modrý kód - ident - Roman Zach

Už tajemná asketická vizáž MUDr. Romana Nikolajeva Vilkina napovídá, že na rubavském urgentu neslouží jen tak obyčejný lékař.

I když je Rasputin, jak se MUDr. Vilkinovi v nemocnici přezdívá, skvělý chirurg se specializací na traumatologii, neurologii a neurochirurgii, jeho hlavní deviza leží někde úplně jinde.

Ačkoliv to sám nenazývá léčebnými metodami, má jisté "schopnosti", kterými dokáže působit na pacienty. Zbaví je bolesti, odhalí příčiny jejich obtíží a díky unikátnímu přístupu si s pacienty dokáže vybudovat takový vztah, jako nikdo jiný. Ti jsou pak schopni odhalit mu i to, co by jinak nikomu nesvěřili.

Prohlédněte si galerii:

Proč je ale tak úspěšný lékař zrovna v Rubavě? V své domovské Rusi se znelíbil vládnoucímu režimu, byl věznen a mučen, a hrozila mu dokonce smrt. Primář Bojan se rozhodl politického uprchlíka vzít do Rubavy pod svá křídla a všemožně se snaží jej chránit. Jen aby to stačilo!

S Rasputinem se budete vídat od soboty 25. března a následně každé pondělí a středu na Primě v seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.