Seriály a filmy

26. června 2019 09:15

Jana Mrákotová

Rasputin neměl jednoduché období.

Doktor Roman Vilkin za sebou nemá lehké období. Začala ho dohánět jeho vlastní minulost, před kterou se snaží utéct. Dlouhou dobu se mu to na rubavském urgentu daří, a to i díky primáři Bojanovi, který ho kryje.

Kolegové Romanu VIlkinovi pro jeho zvláštní schopnosti a také asketický styl života neřeknou jinak než Rasputin. Velmi si ho cení. V pacientech umí vyvolat akovou důvěru, že mu otevírají svá nitra i tajemství, což mnohdy přispěje ke správné diagnóze či léčebnému postupu. Jeho život ale vůbec není jednoduchý. Rasputin je utečenec, bývalý prominentní lékař prchající před nepřátelským režimem. Byl vězněn, mučen a hrozila mu smrt. V Rubavě byl dlouhou dobu v bezpečí, pak se na scéně ale objevil tajemný Lazarev.

Kdo opravdu jsi?

Bohužel se díky minulosti Rasputin ocitá i v policejní cele. Přímo na urgent si pro něj přijde cizinecká policie, a to zrovna ve chvíli, kdy se chystá na komplikovanou operaci mladé ženy s nádorem na mozku. Dokončí Rasputin operaci? Nikdo z rubavského urgentu ale neví, co bude s oblíbeným doktorem dál. Spekulace o jeho skutečné totožnosti naberou na obrátkách.

Rasputinovo dramatické zatčení

Modrý kód sledujte přes prázdniny online!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.