Rasputin odhalí v Modrém kódu vážný zdravotní stav Báry

Osobitý Rasputin konečně našel v Rubavě spřízněnou duši. Jak to ale vypadá, Bára na tom zdravotně není vůbec dobře…

Petra je na procházce se Sabinkou a Prokopovou maminkou. Stanou se svědky kolapsu mladého sportovce. Petra mu poskytne první pomoc a zavolá záchranku. Po jeho vyšetření se ukáže jeho nepravidelný srdeční rytmus a nádory na játrech, tedy jasný znak zneužívání steroidů. Jenže mladý muž se dušuje, že nic „nebere“. Jak je ale možné, že vykazuje jasné znaky užívání anabolik?

Rasputin s Bárou vyrazí na statek podívat se, jak se všem daří a vzít s sebou poslední Bářiny věci. Bára ale během komunitního soustředění zkolabuje.

Špatná zpráva v Modrém kódu

Rasputinovi jako neurologovi je jasné, že se určitě nejedná o pouhé rozrušení, a Bára jeho domněnku potvrdí. Již dříve jí lékaři diagnostikovali vážnou nemoc. Nyní bude na ní, zda se rozhodne podstoupit běžnou léčbu, nebo se opět spolehne na léčbu alternativní.

Vali má obavy, protože se nemůže dovolat Denisce na mobil, který jí pořídily s Růženkou, aby byly zůstaly i po jejím návratu do dětského domova ve spojení. Vedle toho ale bude řešit kuriózní případ dívky, která má podivné symptomy. Vali nakonec přijde na to, v čem tkví její zdravotní problém…

V čem? To se dozvíte v pondělí od 20.15 v Modrém kódu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.