Rasputin se v seriálu Modrý kód vrací zpátky na urgent. Bude dělat Mery!

V pondělní epizodě seriálu Modrý kód sledujte Rasputina v plné síle na urgentu, kde bude zastupovat nikoho méně důležitého než samotnou Mery. Dívejte se na Primě v pondělí od 20.15, jak se mu podaří vrchní sestru nahradit.

Co se před pár týdny zdálo nemožné, stalo se pravdou. Rasputin se po svém dramatickém úrazu, kdy se zcela přestal pohybovat, vrací do práce na urgentní příjem. Zatím sice ne do své původní pozice lékaře – špičkového neurochirurga, ale coby personální výpomoc. V podstatě nahradí v její pozici Mery.

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

A že to bude na urgentu perný den! Muž s dodávkou srazí několik lidí čekajících na autobusové zastávce. Zranění jsou vážná a je jich mnoho, pro Rasputina to tedy bude ve „velíně“ křest ohněm.

Proč ale muž do lidí naboural? Lékaři i policisté se zprvu domnívají, že se jednalo o mikrospánek. Jak se ale později ukáže, neštěstí zdaleka nebylo neplánované… Muže navíc budou na urgentu také ošetřovat. Jak se na vraha budou všichni dívat?

Divné chování Prokopa

Jeden z mladých lékařů na urgentním příjmu, Liška, zvládl udělat atestaci z ortopedie. Všechny kolegy proto pozve do baru milou událost zapít. Protože úspěšnou atestaci je přece potřeba oslavit. Akorát Laura nebude z oslav a toho, jak se k ní Prokop chová, moc nadšená.

Růženka má v nemocnici vyšetření, přišla ji navštívit Deniska. Vali ale bohužel na holky nebude mít vůbec čas. Navíc Vali čeká i nepříjemný rozhovor s Viktorem. Poměrně zajímavou záležitost, tentokrát nikoliv zdravotní, bude muset řešit Adam Brejcha. Za jeho pacientem, kterého taktéž srazila dodávka, přijdou dva muži, kteří se prezentují jako jeho synové. Akorát, že se vůbec neznají…

Jak je to možné? Mrkněte se na video:

Seriál Modrý kód sledujte na Primě v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.