Rasputin to má spočítané, vousy musí dolů. Podívejte se na to v předpremiéře Modrého kódu

Nečekané se stalo skutečným. Ema Vlčková dodržela svůj díl sázky. A nyní bude na Rasputinovi, aby dodržel i ten svůj. Opravdu tak trochu záhadný lékař ruského původu oholí svůj pověstný plnovous? Podívejte se na to již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat online v iPrima Videopůjčovně.

Aby se zbavila zdravotních obtíží, rozhodla se Ema Vlčková razantně změnit svůj životní styl. Přestala kouřit, pít kávu i energetické nápoje, dopřává si zdravou stravu, a dokonce i tolik důležité pauzy během dne, aby načerpala energii. A pravidelně, i přes sebezapření, dochází za čínskou léčitelkou, kterou jí domluvil Rasputin.

Ten v takovou změnu Emina života vůbec nevěřil, souhlasil proto se sázkou, že bude-li dodržovat doporučení léčitelky a bude-li k ní docházet, nechá si oholit své typické vousy. Nyní to vypadá, že sázku prohrál a bude muset svůj příslib dodržet. Ema Vlčková je už na něj připravená.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Opravdu Ema Rasputinovi vousy oholí, nebo bude milosrdná? Mrkněte se na to již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, kterou televize Prima vysílá v pondělí ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.