Seriály a filmy

7. března 2019 07:30

Jana Mrákotová

Rasputin v ohrožení!

Rasputin čím dál víc pochybuje o tom, že Dimitrij Lazarev je skutečně tím, za koho se vydává. Rasputin se rozhodne začít pátrat na vlastní pěst. Co zjistí a má důvod se bát prozrazení?

V Romanovi Vilkinovi alias Rasputinovi sílí podezřívavost vůči ruskému stážistovi Lazarevovi, který se prezentuje jako někdo, kdo sbírá materiály pro vědecký článek o urgentní medicíně. Jeho vyprávění začíná být děravé. Roman se proto rozhodne jednat. Podívejte se na ukázku, zda je jeho intuice správná.

Všechno je lež

Rasputinovi dochází, že skutečný důvod přítomnosti ruského lékaře, který se představil jako Dimitrij Lazarev, je on sám, respektive výzkum, na kterém pracoval v Rusku a kvůli kterému se nyní schovává na rubavském urgentu. Chce si své domněnky potvrdit a rozhodne se na Lazareva uhodit. Ten je čím dál arogantnější. Ve videu můžete vidět jejich konfrontaci.

Modrý kód sledujte také online v archivu!

Modrý kód v pondělí 11. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat do pondělka? Dění kolem Rasputina můžete díky naší iPrima Videopůjčovně vidět již nyní.

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.