Seriály a filmy

10. června 2019 22:10

Jana Mrákotová

Rasputina konečně pustí z vězení!

Poslední díl Modrého kódu před prázdninovou pauzou bude velmi nabitý. Rasputin se vrací z vězení, Jarda Černý dostává od Šárky kopačky a Mery čeká šok!

Jardovi Černému dochází, že rozchod se Šárkou je smutná realita. Šárka se mu sice omlouvá, ale už s ním nechce nic mít. Černý to nese více než těžce. Na urgentu se objeví Hojer s Jindrou, Vali je ze setkání naměkko. Do toho se s ní usmiřuje Žák. A vrchní Mery je snad konečně šťastná. Na jak dlouho? Připravili jsme si pro vás ukázku z toho, co vás čeká. Podívejte se.

Saša léčí leadera politické strany, ve které je také její matka. Jeho případ se komplikuje a tak se Růžičková starší už vidí na jeho místě. Ta situace není Saše vůbec příjemná. Rasputin se nečekaně objevuje na urgentu, propustili ho z vězení. Děkuje Sašině matce, ta ho ujistí, že si to od něj vybere. Dá všem jasně najevo, že Rasputinovo propuštění je její zásluha. Saša jí tak bude muset pomoc s kampaní – slib je slib. Podívejte se na Rasputinův návrat z kriminálu již nyní v našem videu.

To je ale překvapení

Modrý kód si můžete pouštět online!

Další díl Modrého kódu již ve středu 12. 6. ve 20.15.

Chcete se podívat na pokračování oblíbeného seriálu již nyní? Využijte naší iPrima Videopůjčovny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.