Seriály a filmy

11. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Rasputina z Modrého kódu čekají těžké časy

Doktorovi Vilkinovi, kterému na rubavském urgentu neřekne nikdo jinak než Rasputin, je čím dál víc jasné, že Lazarev pro něj bude velká komplikace. A Mery čeká „veselo“ s vlastním otcem.

Otec Mery má být po prodělané mrtvici propuštěný z nemocnice. A on se nijak netají tím, že se těší, co všechno podnikne, až bude zase mimo nemocnici a tím pádem mimo dohled své rázné dcery. Chce i nadále ukázat sestřičce Šárce, že i přes svůj věk nepatří do starého železa. Šárka se ho snaží mírnit a odmítá jeho odvážné nápady. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu. Modrý kód sledujte také online v našem archivu.

Lazarev vydírá

Romanu Vilkinovi alias Rasputinovi nastávají krušné časy. Lazarev naléhá na Rasputina, aby mu dal odpověď na jeho návrh v souvislosti s výzkumem. Neštítí se ani vydírání.

Pátrání pokračuje

Rasputin rozhodně nechce sedět s rukama v klíně a čekat, až ho Lazarev zničí. Pokračuje tedy v pátrání a získávání informací o tomto tajemném kolegovi z Ruska, jak můžete vidět z videoukázky.

Sledujte Modrý kód ve středu 13. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat až do středy, jak to bude s Rasputinem dál? Nemusíte, a to díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.