Rasputinovu matku v pondělním seriálu Modrý kód okradou. Ona se ale nenechá!

Jako by nestačilo, že se musí starat o svého ochrnutého syna… Nyní bude Rasputinova matka řešit i krádež rodinných šperků. Ještě že to není žádná éterická dáma, ale energická osoba, co si nenechá nic líbit. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primu na další epizodu seriálu Modrý kód.

Rasputinova matka chce ve svém bytě nechat upravit koupelnu tak, aby Rasputin neměl problém při osobní hygieně. Jeden z mužů, které si kvůli práci v koupelně pozve, si poraní hlavu. Odvážejí jej rovnou na urgentní příjem.

Jak ale Rasputinova matka zjišťuje, jeho kolega využil okamžiku a ukradl jí staré šperky po rodině, jednu z mála věcí, co si přivezla jako památku z Ruska. Jenže prokázat, že vinni jsou opravdu oba muži a mají u sebe ukradené šperky, to nebude jednoduché.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Mery se naštve na Michala. Ten má totiž odvézt Markétu na šachový turnaj, ale namísto toho se domluví se svým kamarádem, který potřebuje pomoci se dřevem. Mery samozřejmě nevadí Markétu kamkoliv odvézt, vadí jí ale Michalův nezodpovědný přístup. Když Markéta tajně vyslechne jejich hovor, rozhodne se na turnaj dostat na vlastní pěst. To ale zdaleka nebude ten nejlepší nápad…

Na urgentní příjem přivážejí muže s velkými bolestmi, který plive krev. Vypadá to, že mu praskl žaludeční vřed, který vznikl v důsledku nadměrné konzumace alkoholu. Muž je navíc velmi naštvaný na Michala, o němž ví, že dříve operoval v Praze a tvrdí, že není doktor, ale vrah. Na co naráží?

Upoutávka pondělní epizody:

Maty bude léčit pacientku s velkými bolestmi břicha. Její lékařská diagnóza vypadá vážně, vážný je ale i její osobní život. Jak to tak vypadá, mladá žena udržuje několik partnerských vztahů zároveň, a pokud by se jednalo o těhotenství, jméno otce není zcela jednoznačné. Kromě toho bude Maty muset vysvětlit Lauře, jak to má Prokop se ženami. Laura se ho totiž napřímo zeptá jak na Prokopovy dřívější partnerky, tak jmenovitě na Petru. Sama si není vůbec jistá, jak to mezi ní a Prokopem je.

Sledujte dobře cílený dotaz v sestřihu:

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.