Sabina Laurinová, David Gránský a Renata Prokopová pokřtili novou párty hru Modrý kód

Oblíbený primácký seriál z prostředí urgentního příjmu Modrý kód se dočkal v předvánočním čase deskové hry od Albi, kterou pokřtili herci Sabina Laurinová, David Gránský a Renata Prokopová.

A všichni se této role zhostili na jedničku. Představitelka vrchní sestry Mery Černé, herečka Sabina Laurinová, se pochlubila, že už stačila novou deskovou hru prozkoumat.

Desková hra Modrý kód

„Já už jsem se na ni dívala, trošku ji znám a u mě zabodovala. Je chytrá, samozřejmě z lékařského prostředí, to znamená, že hráčům předává určitě zkušenosti a také je zkouší. Jsem tu ještě z jednoho důvodu, jako kmotra a podporovatelka téhle deskové hry, protože jsem přesvědčená, že každé odložení mobilu je pro současnou generaci výhrou. Je lepší se poučit, hrát s přáteli než hodiny zírat do telefonu,“ sdělila nám půvabná Sabina.

David Gránský, představitel doktora Matyho Bojana, měl za úkol slavnostní otevření sektu. Stihl také prozkoumat nabídku a popřemýšlel, co by udělalo radost kromě nové deskové hry nejen jeho blízkým, ale také jemu samotnému. „Pro domácí pohodu jsem omrknul tuto apartní deku a samozřejmě, jako duše romantická, jsem nevynechal ani já nabídku vonných svíček,“ dodal David Gránský.

Renata Prokopová se nám svěřila, že se svými syny rádi hrají jakékoli hry. „Moc se těším, až si tuto hru Modrého kódu doma zahrajeme, o Vánocích bude víc volného času, tak se u ní určitě pobavíme a zahrajeme si na doktory. A navíc myslím, že pod stromečkem každého potěší,“ dodala závěrem sympatická Renata, kterou známe jako sestřičku rubavského urgentu Šárku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.