Seriály a filmy

8. dubna 2019 15:16

Jana Mrákotová

Sabina Laurinová dnes slaví narozeniny

Oblíbená herečka Sabina Laurinová, kterou pravidelně vídáme jako vrchní sestru Marii „Mery“ Černou v seriálu Modrý kód, dnes slaví narozeniny. Popřát jí nezapomněl ani televizní štáb a samozřejmě také její herečtí kolegové.

„Narozeniny nijak extra neslavím, zajdeme si vždy s dcerami a mými rodiči na nějakou dobrou večeři,“ sdělila nám půvabná Sabina Laurinová, že nejinak tomu bude i letos. A protože herečka tráví v ateliérech Modrého kódu jako vrchní sestra téměř každý den, nemohlo se samozřejmě natáčení bez narozeninové oslavy obejít. Mery a celý Modrý kód si můžete připomenout také online.

„Byla jsem překvapená, protože na natáčení Modrého kódu v jedné pauze proběhlo přání k narozeninám. Produkce seriálu to pro nás tajně přichystala, včetně narozeninového dortu. A protože ve znamení berana jsou kromě mne ještě Jirka Štěpnička, Sandra Nováková a Petr Konáš, tak jsme si popřáli mezi sebou navzájem. Jak jsem se dozvěděla, dohromady nám letos je 192 let,“ sdělila nám s úsměvem Sabina.

Žádné velké veselení letos ale Sabinu Laurinovou nečeká

„Zítra ráno mám opět nástup na natáčení Modrého kódu, takže žádná velká oslava ani nepřipadá v úvahu,“ dodala závěrem půvabná herečka.

Důležité funkce rozkrojení dortu se zhostil oslavenec Jiří Štěpnička. Mezi gratulanty nechyběli další rubavští kolegové Tomáš Měcháček, Eva Burešová, Michaela Sejnová, Zdeněk Mahdal nebo režisér seriálu Vojtěch Moravec. V létě oslaví Modrý kód již třetí narozeniny od své první klapky.

Modrý kód na Primě každé pondělí a středu ve 20.15.

Přinášíme vám fotografie přímo z ateliéru, kde se oslavencům přálo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.