Saša předvede žárlivou scénu! Podívejte se na Modrý kód již nyní v předpremiéře

Že by si Saša myslela na Prokopa? Není možná. Nebo jo? Podívejte se na to už teď v předpremiéře středeční epizody Modrého kódu, kterou můžete sledovat již nyní v iPrima Videopůjčovně.

Prokop Hlinka je mladý a atraktivní chlap, a nyní už i zkušený a sebevědomý lékař. Není proto divu, že pacientkám a příbuzným pacientů dámského pohlaví jeho přítomnost na urgentu imponuje. A některé z nich to dávají i řádně na odiv tak, že to snad ani nedá přehlédnout.

Podobného chování na urgentu si všimne i sestra Libuška, která se svým pozorováním svěří Saše. Ale ouha, namísto, aby to Sašu pobavilo, vypadá, jako by ji popíchalo hejno sršní. Že by snad na Prokopa žárlila? No to ani omylem!

Nebo jo? Mrkněte na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Tak jak to je, fakt by měla Saša o Prokopa zájem? Podívejte se na no již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře středeční epizody seriálu Modrý kód!

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.