Saša řekne matce, co si o ní myslí. Nebude to nic pěkného

Saša Růžičková je svojí matkou, starostkou a dočasnou ředitelkou nemocnice už nějaký ten pátek „na nože“. Tentokrát ji ale matka naštve úplně maximálně a Saša se neudrží.

Po nějakou dobu hrála v Modrém kódu Saša po boku matky, donášela jí informace z oddělní, aby se tak zbavila těch, kdo jí ničí život, ať už to byl Bojan, Hofbauer či kdokoliv jiný.

Hádka v Modrém kódu

Nedávno matku seznámila s tím, že David Hofbauer asi na urgentu provádí svůj nepovolený výzkum s kmenovými buňkami. Prosila ji ovšem, aby v tomto ohledu nepodnikala žádné kroky. To se ale samozřejmě nestalo, její matka poslala na urgentní příjem anonymní udání.

Saša má opět pocit, že je na světě sama a že když už se jí konečně začíná dařit, matka jí vše zkazí. Nehezky se proto spolu pohádají!

Dívejte se na Primě od 20.15 ve středu na Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky modrý kód

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.