Saša řekne matce, co si o ní myslí. Nebude to nic pěkného

Saša Růžičková je svojí matkou, starostkou a dočasnou ředitelkou nemocnice už nějaký ten pátek „na nože“. Tentokrát ji ale matka naštve úplně maximálně a Saša se neudrží.

Po nějakou dobu hrála v Modrém kódu Saša po boku matky, donášela jí informace z oddělní, aby se tak zbavila těch, kdo jí ničí život, ať už to byl Bojan, Hofbauer či kdokoliv jiný.

Hádka v Modrém kódu

Nedávno matku seznámila s tím, že David Hofbauer asi na urgentu provádí svůj nepovolený výzkum s kmenovými buňkami. Prosila ji ovšem, aby v tomto ohledu nepodnikala žádné kroky. To se ale samozřejmě nestalo, její matka poslala na urgentní příjem anonymní udání.

Saša má opět pocit, že je na světě sama a že když už se jí konečně začíná dařit, matka jí vše zkazí. Nehezky se proto spolu pohádají!

Dívejte se na Primě od 20.15 ve středu na Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky modrý kód

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.