Seriály a filmy

6. října 2019 19:00

Jana Mrákotová

Saša Růžičková opět vystrkuje drápky

To, že je doktorka Růžičková ambiciózní a že si jde tvrdě za svým, je neoddiskutovatelné. Opakovaně to již předvedla a nyní opět vystrkuje drápky. Důvodem je VIP box. Sledujte pondělní Modrý kód.

Saša Růžičková si i přes odpor primáře Bojana prosadila zřízení VIP boxu. Nebála se využít vlivu své matky, která je nyní krajskou hejtmankou. To jí ale nestačí. Chce rozhodovat i o tom, kdo bude na VIP boxu pracovat. Protlačuje Prokopa Hlinku a Filipa Kodyma, což se rozhodně nelíbí kolegům. Sašu čeká ostrá výměna názorů s primářem. Podívejte se.

Sašo, Vy jste se zbláznila?

Nudit se nebudou ale ani ostatní z rubavského urgentu. Marián Klimko se hádá kde s kým. Sluncem zalitá úplně není ani domácnost Mery a Michala. A doktorka Ema Vlčková si začíná připouštět, že má problém.

Sledujte Modrý kód v pondělí 7. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.