Saša začíná v Modrém kódu pochybovat o primáři Kodymovi

Poté, co po ní přebral případ mladíka, který pod vlivem způsobil vážnou dopravní nehodu, to totiž začíná vypadat, jako by jeho toxikologickou zprávu hodlal smést ze stolu a nepředat ji policii.

David se vrací z Londýna a rovnou se zapojuje do práce, úspěch na konferenci mu dodal spoustu nové energie. Jeho nejbližší, Rasputin a Mery, ale vzhledem k jeho elánu začínají mít pochybnosti o tom, že pokračuje ve své léčbě a stále užívá předepsané léky, které jsou podmínkou jeho setrvání na rubavském urgentu.

Saša předává primáři Kodymovi pozitivní výsledky Patrikova toxikologického rozboru, a ten ji ujišťuje, že je dá do zprávy pro policii. Po setkání s otcem Patrika nabyde nicméně Saša podezření, že Filip chce kvůli úplatku výsledek rozboru zatajit. Sama se tedy pustí do vyšetřování toho, jak se primář zachoval.

Amazonka v Modrém kódu

Růženka se zajímá, jak to bude s návštěvou Denisky, kterou měla Vali domluvit. Ta ale stále váhá, jestli má jejich přátelství opravdu podporovat. Jako by nestačilo, když se Vali rozešla s Hojerem a Růžence bylo smutno po Jindrovi. Vypadá to ale, že se svojí dcerou nehne.

David s Rasputinem budou na urgentu muset pomoci jedné Amazonce. Ta se sice tváří, jako že jí nic není, její diagnóza je ale vážná. A zcela nečekaná, v pravém ducha amazonská!

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.