Seriálem Modrý kód se rozezní výstřely. Kdo může za násilné drama na urgentu?

Na rubavském urgentu se odehrávají různé extrémní situace. Střelba ale tak častá není. Proč neznámý muž zaútočí na jednoho z pacientů? A kdo z lékařů se chopí iniciativy ve zneškodňování muže? To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Urgentem se rozezní výstřely. Neznámý útočník postřelí jednoho z pacientů. Maty se rozhodne zakročit a útočníka zklidnit, aby pacienta dalšími výstřely nezabil. Bude tím ale riskovat svůj život. Útočník se navíc pokusí o sebevraždu a všichni lékaři na urgentu budou mít se záchranou ne jednoho, ale hned dvou životů co dělat…

Podívejte se na upoutávku seriálu Modrý kód:

Rubavský urgent ale čekají i další pacienti. Malý kluk, který vyskočil za jízdy z vlaku kvůli revizorovi, a pořídil si tak otevřenou zlomeninu ruky. Nebude ale jediným dítětem, jehož osudy se budou na urgentu řešit. Muž s bolestmi břicha na urgent přichází i se svojí dcerou, kterou hlídá. Vali si ale všimne toho, jak moc je holčička zanedbaná, a na základě vzezření jejího otce pojme podezření na zanedbání péče.

To se potvrdí poté, co si na urgent holčičku přijde vyzvednout její matka. Celá rodina je v tíživé sociální situaci a matka se o dceru evidentně nestará. A když jí to Vali vyčte, od ženy dostane „lepáka“.

Mrkněte se na to ve videu:

Michalovi přijde divné, že je jeho dcera Markéta v poslední době tak v pohodě. Mery mu samozřejmě neřekla o tom, jak Markétu načapala se Sanchézem a tím si získala její důvěru. Markéta teď seká latinu, a dokonce požádá Mery, jestli by s ní nešla na drink. Nevídáno:

Adama Brejchu zase pobaví jeho pacient, vitální senior s kardiovaskulárním onemocněním, který život žije naplno – zejména ten partnerský. Možná právě ale i množství milenek a partnerek je zhoubou pro pacientovo srdce. Adam si ale rád u zábavných historek a přítomnosti mužových milenek odpočine. Stále totiž řeší, jak naložit s Miladinou a Klářinou žádostí o provedení eutanazie…

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo se na něj podívejte již teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.