Seriály a filmy

29. března 2019 10:05

Jana Mrákotová

Sestřička Eva z Modrého kódu přichází o iluze i o naději

Největší naivkou na rubavském urgentu je nyní bez diskuze mladá sestřička Eva. Je až po uši zamilovaná do Matyho Bojana a nepřestává doufat, že on zapomene na Lucii a skončí u ní. Do toho bezmezně důvěřovala kolegyni Libušce, ze které se klube pěkná intrikánka.

Eva po tragické smrti svého otce zdědila dům. Nevěděla, co s ním a tak se chytla nápadu kolegyně Libušky, že se dům pronajme. Libuška aktivně nabídla pomoc, které Eva ráda využila. Jaké bylo její překvapení, když zjistila, že ji její rádoby kamarádka de facto okrádá. I naivní Evě dochází, že nalítla. Libuška se navíc netají, že od začátku měla jasně vytyčený cíl. Podívejte se na ukázku.

Nejsem dojná kráva

S proradnou kamarádkou se Eva snad ještě dokáže vypořádat, co jí ale sráží k zemi, je fakt, že Maty ji opravdu nechce. Ba co víc, v momentě, kdy zjistí, že to byla právě ona, kdo se snažil vrazit klín mezi něj a Lucii, od Evy se rázně odvrací.

Tohle nedám

Další díl Modrého kódu sledujte v pondělí 1. 4. ve 20.15 na Primě.

Nezapomeňte, že Modrý kód je také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.