Seriály a filmy

6. listopadu 2018 09:55

Jana Mrákotová

Sestřička Eva z Modrého kódu se hroutí, vydírají ji pacienti

V dalším díle Modrého kódu se bude sestřička Eva snažit vrátit po smrti otce do práce. Chce přijít na jiné myšlenky. Nebude to ale vůbec jednoduché. A urgentem tentokrát otřese pořádný výbuch.

Vydírání, výbuch, ale také vážně zraněný vodák – to vše budou řešit lékaři z rubavského urgentu. A také se ukáže, že Saša možná není jako doktorka tak marná, jak si všichni myslí. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu.

V dalším díle Modrého kódu uvidíte

Sestřička Eva se snaží vrátit do normálního života. Žádá Mery, aby se mohla vrátit do práce. Doma zůstávat nechce. Se smrtí otce se snaží vyrovnat. Mery ji přijímá, ale ukáže se, že to možná nebyl úplně šťastný nápad. Na Evu navíc doslova naběhne Holubová, jejíž manžel byl zraněný při bouračce, u které zemřel Evin otec. Chce Evu vydírat a neváhá využít manžela, jak je vidět i z videoukázky.

Manželův stav se zhoršil

Situace kolem pana Holuba nabírá na obrátkách. Eva se hroutí. Holubová se ovšem nehodlá vzdát a nezastaví ji ani fakt, že Mery se Evy důrazně zastává. Holuba si přebírá Maty. Vyšetří ho, ale celá situace mu přijde podivná. V ukázce uvidíte, že pacient trvá na tom, že je mu hůř a hůř.

To je strašná bolest

Na urgent přivezou vážně zraněného muže po výbuchu plynu. V těsném závěsu pak zraněnou ženu. Ukáže se, že tyto dva případy spolu souvisejí víc, než na první pohled vypadá. Pacienta se ujímá Adam, který zjistí, co se odehrávalo na pozadí celé tragédie. Je to zjištění více než překvapující.

Vybuchlá nevěra

Matymu s Prokopem vypadl třetí doktor z týmu pro blížící se soutěž. Chtě nechtě musí začít přemýšlet o náhradníkovi. A Saša se zrovna teď předvede v nejlepším světle při riskantní operaci zraněného vodáka.

Modrý kód sledujte také online!

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte již ve středu 7. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.