Seriály a filmy

16. října 2018 09:53

Jana Mrákotová

Seznamka pro doktorku Vali z Modrého kódu

Zdá se, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Adam má za sebou další ze svých mnoha avantýr. Zdá se ale, že tady poněkud neodhadl situaci. A Vali i nadále hledá kvůli Denisce životního partnera.

Sestra Libuška změnila názor na Adama. Po společné noci je to spíš ona, kdo začíná stíhat Adama. A Adamovi se to ani trochu nelíbí. Podívejte se, co vás čeká v dalším pokračování Modrého kódu.

Podívejte se na ukázku z další epizody seriálu Modrý kód

Dej Viktorovi šanci!

Doktorka Vali Slavíčková nadále řeší osvojení malé Denisky. Vše komplikuje fakt, že stále nemá partnera, a netvoří tak úplnou rodinu. Mery ji nabádá, aby se snažila přece jen přesvědčit Viktora Žáka, aby jí pomohl. Takhle Vali přesvědčuje.

Podívejte se, jak Mery oroduje za Viktora

Saša s Matym a Prokopem se dál věnují přípravám na chirurgickou soutěž a Saša se snaží předvést, co umí. Prokop ale pokračuje ve své nové zálibě – v pokeru. Vali kromě svých osobních problémů řeší ošemetný problém kolem malého pacienta Bohouška Chvály. Jeho rodiče vyznávají alternativní styl života, odmítají očkování a u Bohouška se objevuje nečekaně nemoc, kterou známe spíš z knížek o námořnících – kurděje.

Mery se navzdává!

Vrchní Mery se rozhodla, že rozhodně nevzdá pomoc své kamarádce. Snaží se přesvědčit Viktora, aby Vali pomohl. Apeluje i na to, že jí to dluží. Žák je nalomený. Jaké bude jeho rozhodnutí, uvidíte v dalším pokračování Modrého kódu. Zatím se podívejte na to, jaké argumenty Mery na Žáka vytáhla. Vše, co celé situaci předcházelo, můžete sledovat také online v archivu Modrého kódu.

Mery přesvědčuje Viktora

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.