Sledujte Modrý kód v předpremiéře! Vali má jasno, jak to mezi Michalem a Mery je

Kvůli tomu, že je v pondělí 28. října svátek, nebude se jako každé pondělí vysílat váš oblíbený Modrý kód. Pokud by vám váš seriál chybět, na epizodu se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima videopůjčovně!

Michal se Mery neprožívají zrovna nejšťastnější období. Michalova pubertální dcera jim totiž začíná dělat poměrně velké naschvály. Od neshod, které jsou u puberťáků typické, se přesouvá k mnohem rafinovanějšímu způsobu, jak jim otrávit život.

Mery ze situace samozřejmě není nadšená, a toho si začíná všímat i její okolí. Její nejbližší kamarádka Vali má ohledně celé situace naprosto jasno.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Mery sice nechce své kamarádce Vali věřit, ve světle dalších událostí to ale začíná být jasné – Vali měla pravdu. Co všechno Markéta provede?

Podívat se na to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na středu 30. října od 20.15, kdy bude epizodu vysílat televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.