Seriály a filmy

20. října 2018 19:56

Jana Mrákotová

Srdeční problémy všeho druhu ovládnou Modrý kód

Další díl seriálu Modrý kód bude kromě zajímavých případů, které lékaři na urgentu musí řešit, plný citových kotrmelců. Nebude chybět žárlivost, milostný trojúhelník, ale také návrat „ztraceného“ otce.

Vypadá to, že Adam tentokrát těžce neodhadl objekt svého krátkodobého zájmu. Libuška se nevzdává a do hry tvrdě vstupuje také její žárlivý manžel, který přichází na urgentní příjem a vyzvídá, kdy má Libuška služby. Mery se to nelíbí. Svědkem žárlivého výstupu je i Rasputin a ten pak varuje Adama. Adam ho však přesvědčuje, že s tímhle románkem končí. Podívejte se na ukázku z dílu.

Co se bude dít v Modrém kódu, můžete vidět z ukázky

Tajemství Štěpána Slavíka odhalí Prokop

Velké překvapení zažije i Prokop. Úplně náhodou při poskytování první pomoci zjistí, že Štěpán Slavík není až tak úplně tím Panem Dokonalým, jak se hlavně sestřičce Petře prezentuje. A Slavíkovi se rozhodně nelíbí skutečnost, že jeho tajemství Prokop odhalil. Vali chce po Žákovi, aby se k ní co nejrychleji nastěhoval. Viktor Žák má ale stále trochu obavy a klade si podmínky. A na urgentu se nečekaně zjeví i otec sestry Evy, který nemocnice a lékaře a zdravotníky přímo nenávidí.

Vše o Modrém kódu a také jednotlivé epizody můžete sledovat online.

Další epizodu oblíbeného seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 22. 10. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.