Seriály a filmy

22. září 2019 18:00

Jana Mrákotová

Staronový pár v Modrém kódu

Vrchní sestra Mery zatím neměla ve vztazích příliš štěstí. Najde konečně onoho Pana Božského v Michalu Tomáškovi, se kterým už zase tvoří pár?

Životem Mery Černé pár mužů prošlo. Bohužel zatím žádný vztah neměl happy end. Viktor Žák byl slaboch, Aleš Nývlt měl pocit, že ji bude vlastnit, David Hofbauer jí zlomil srdce. Na dlouhou dobu se uzavřela, stala se pro okolí ledovou královnou. Roztála až díky traumatologovi Michalu Tomáškovi. Ale jejich vztah zažil otřes hned na začátku. Shodou okolností se z nich ale stali spolubydlící. Jejich společné soužití vede k jejich opětovnému sblížení. Mery s Michalem zase patří k sobě a zdá se, že jsou konečně šťastní. Podívejte se na ukázku, ze které je jejich štěstí více než jasné.

Krásně voníš

Nenechte si ujít další díl Modrého kódu již v pondělí 23. 9. ve 20.15. Přinášíme vám ukázku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.