Seriály a filmy

22. září 2019 18:00

Jana Mrákotová

Staronový pár v Modrém kódu

Vrchní sestra Mery zatím neměla ve vztazích příliš štěstí. Najde konečně onoho Pana Božského v Michalu Tomáškovi, se kterým už zase tvoří pár?

Životem Mery Černé pár mužů prošlo. Bohužel zatím žádný vztah neměl happy end. Viktor Žák byl slaboch, Aleš Nývlt měl pocit, že ji bude vlastnit, David Hofbauer jí zlomil srdce. Na dlouhou dobu se uzavřela, stala se pro okolí ledovou královnou. Roztála až díky traumatologovi Michalu Tomáškovi. Ale jejich vztah zažil otřes hned na začátku. Shodou okolností se z nich ale stali spolubydlící. Jejich společné soužití vede k jejich opětovnému sblížení. Mery s Michalem zase patří k sobě a zdá se, že jsou konečně šťastní. Podívejte se na ukázku, ze které je jejich štěstí více než jasné.

Krásně voníš

Nenechte si ujít další díl Modrého kódu již v pondělí 23. 9. ve 20.15. Přinášíme vám ukázku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.