Seriály a filmy

9. října 2018 14:06

Jana Mrákotová

Streamující doktoři z Modrého kódu – to tady ještě nebylo

Další díl seriálu Modrý kód tentokrát ovládnou hvězdy internetu. Na urgent přivezou vážně zraněného pacienta, který právě kvůli natáčení videa na internet málem přijde o život.

Youtubera Orla přivezou záchranáři z jeskyně nedaleko Rubavy. Jeho touha po co nejsenzačnějším streamu ho málem zabije. Jeho fanoušci jsou zděšení, o svou modlu se bojí a vyrazí proto přímo do nemocnice. A vzbudí na příjmu pěkný rozruch, jak můžete vidět v ukázce.

Sraz youtuberů v Modrém kódu

O Orla se stará doktor Brejcha. Ukáže se, že s komunitou mladých youtuberů je schopný jako jediný komunikovat. Nerozhodí ho ani pacientova prosba o streamování jeho operace. Adam se se vším vypořádá. Jak jinak než po svém. Podívejte se sami.

Mezi Evou a Matym vládne napětí

Své starosti a radosti mají i další lékaři. Prokop díky Štěpánovi Slavíkovi objevuje kouzlo pokeru, což se nelíbí Petře. Vali stále hledá partnera, začíná být zoufalá. A Matyho mrzí, že byl posledně k Evě tak tvrdý. Rozhodne se, že si s ní jejich vzájemný vztah musí vyjasnit. Jak se mu to povede, můžete zjistit z ukázky.

Všechny díly Modrého kódu sledujte online!

Další premiérový díl uvidíte ve středu 10. 10. ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.