Středeční Modrý kód přinese nečekané překvapení Prokopovi. Jaké? Dívejte se!

V pondělí 28. října se Modrý kód kvůli svátečnímu programu televize Prima nevysílal. Další epizodu tak můžete sledovat ve středu 30. října od 20.15. Stane se v ní pozoruhodná věc!

Dopravní nehoda, která nevypadá jako nic vážného, ale vyvrbí se z ní pořádný průšvih a především zranění. Dezorientovaný muž, který zničehonic ztratí na ulici zrak, a zpovykaný boháč. Muž, kterému při sousedském sporu soused přesekne achillovku… To jsou jen některé z případů, které budou muset ve středeční epizodě Modrého kódu řešit lékaři na rubavském urgentu.

Sledujte upoutávku středeční epizody:

Mery s Michalem se snaží sžívat s Markétou, jeví se to ale jako stále větší problém. Markéta se totiž rozhodla svého otce a Mery rozeštvat a je ochotná pro to udělat cokoliv. Zpočátku se bude jednat o banality, její drzost se ale bude stupňovat… Problémů už si začíná všímat i okolí Mery. Vali má na věc jasný názor.

Zvláštní vztah v seriálu Modrý kód

Maty a Veronika se pomalu sbližují. I když Veronika Matymu vysvětlila, že není úplně single, ale má partnera v zahraničí, Maty by se vztahu s krásnou lékařkou rozhodně nebránil. Ačkoliv si není zcela jistý tím, jak to vlastně Veronika se svým partnerem má. Maty očekává, že se s ním Veronika rozejde.

Problematičtí VIP

VIP box na rubavském urgentu začíná získávat i díky velké publicitě na známosti. Pro lékaře, kteří na něm operují, to znamená, že se musí mnohdy setkávat i s arogantními pacienty. Jednoho takového budou muset skousnout Prokop se Sašou, za nimiž přijde vysoce hypochondrický pacient přesvědčený o tom, jak moc je nemocný. A protože je také velmi bohatý, je třeba s ním zacházet v rukavičkách. Jak to Saša s Prokopem zvládnou? Zejména Prokop překvapí:

Na Modrý kód se podívejte ve středu 30. října od 20.15 na Primě nebo epizodu sledujte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.