Tajemný Marek Němec bude excelovat jako lékař v seriálu Modrý kód

Nepřístupný, přezíravý, ironický, arogantní, přitom pro ženy stále sexy a atraktivní. Pro něj však ony znamenají jen krátkodobé a povrchní známosti. Pečlivě navíc skrývá stín z minulosti a snaží se tajit i svou psychickou poruchu.

Tam, kde je mu v jedné oblasti „shůry“ dáno a je považován za excelentního, v jiné mu naopak schází, je z něj asociál. Přesně takového jej už brzy poznají i diváci televize Prima.

Herec a divadelní režisér Marek Němec jako špičkový chirurg David Hofbauer v připravovaném seriálu Modrý kód, nechá nahlédnout do nitra člověka trpícího bipolární afektivní poruchou, jenž sám stojí na straně těch, kteří druhým zachraňují život. V novém seriálu se na televizní obrazovce herec objeví po delší době ve velké roli.

Co o své postavě říká?

„Chtěl bych dělat všechno jako on, ale nemůžu. Mě zajímají lidé. Než někoho poslat do háje, tak to z dvaceti stran řeším, jestli si to vůbec můžu dovolit a zda se přece jen nemůžu mýlit. To on střílí od boku, má pravdu, a zároveň je sám nesestřelitelný. Na jednu stranu má lehčí život, na druhou je tam ale stín té diagnózy. Je to skvěle vyvážená postava, aby to nebyl jen debil, ale debil, který si to může dovolit. On je prostě výborný!“ netají se sympatiemi ke své postavě Marek Němec.

Doktora Hofbauera ženy, zdá se, nijak zvlášť nevyvádí z míry. „On je fakt naprosto hliněnej a bezskrupulózní,“ směje se jeho charismatický modrooký představitel. Zda je ale skutečně tak imunní vůči ženským svodům svých kolegyň z urgentu či pacientek, teprve uvidíme.

Nový seriál Modrý kód, moderní drama z urgentního příjmu s hvězdným hereckým obsazením a napínavými příběhy inspirovanými skutečnými osudy pacientů, lékařů i dalších pracovníků pohotovosti poprvé mimořádně v předpremiéře 25. března a dále každé pondělí a středu vždy ve 20.15. na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.