Tak tohle nikdo nečekal: Laura pozve v seriálu Modrý kód na rande Prokopa!

O Lauru se v seriálu Modrý kód snaží téměř všichni muži. Jejich vábením se ale nenechává unést a všechny vytrvale odmítá. Tedy až dosud! Podívejte se na pondělní epizodu seriálu Modrý kód třeba už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Už to skoro vypadalo, že Laura dá přednost Filipu Kodymovi. Ten se ji snaží neustále zvát do divadla a na večeře, a ač Laura Prokopovy a Adamovy nabídky odmítá, Filip Kodym se kasá, kolik večerů už s Laurou strávil. Už se nicméně obtěžuje s pravdivým vysvětlením toho, jakou tematiku s Laurou probírá. Romantika to tedy rozhodně není.

Prokop už proto pomalu ztrácí naději. Vzhledem k tomu, že jeho pozvánky na rande a společně strávený čas Laura vytrvale odmítá, a nyní je ještě přesvědčený, že si Laura vybrala Filipa. O to víc ho překvapí nečekané pozvání na rande.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Další epizodu sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě, nebo se na Modrý kód podívejte už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videpůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.