Seriály a filmy

22. března 2019 08:32

Jana Mrákotová

Taková vesnická zabijačka

Lékaři v seriálu Modrý kód řeší v každém díle nové a nové případy a zachránili tak už celou řadu lidí. V Rubavě na urgentu se tak stále něco děje. Aktuálně například jeden velmi neobvyklý pokus o sebevraždu.

V dalším pokračování bude Adam Brejcha bojovat o život jednoho zadluženého řezníka, který se rozhodne vzít si život přímo při domácí zabijačce. K tomuto svému záměru použije jateční pistoli. Ukazuje se ale, že má víc štěstí než rozumu… A Adam znovu potvrzuje, že je skvělý operatér. Podívejte se na šílený čin nešťastného řezníka.

Vesnická zabijačka

Řezníka Emila Látala si s chutí zahrál muzikálový zpěvák Jiří Zonyga. Podívejte se do fotogalerie na záběry z maskérny, kde všechna zranění vznikají.

Sledujte Modrý kód v pondělí 25. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Tento díl už nyní v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.