Seriály a filmy

19. června 2018 07:00

Jana Mrákotová

Tomáš Měcháček – nová herecká posila Modrého kódu

Kartami v oblíbeném seriálu Modrý kód zamíchá nová postava, MUDr. Adam Brejcha, kterého hraje Tomáš Měcháček. A jeho nástup je skutečně razantní. Ne každý na urgentu ho vítá s otevřenou náručí. A ne pro každého je osobou neznámou. Spíš naopak.

Adam Brejcha nastupuje na rubavský urgent

MUDr. Adam Brejcha je charismatický, sebevědomý a někdy až příliš sebestředný singl sexy chlap. Je dalším špičkovým chirurgem v Rubavě, který zde chce znova začít. A svoji druhou šanci nemíní promarnit, ale naopak ji chce na sto procent využít. Velmi rychle vyplave na povrch skutečnost, že Adam seděl ve vězení za nelegální zákrok a také, že nesměl pět let dělat to, co miluje nade všechno – medicínu. Postupně se začne ukazovat, že nic není jen černé nebo bílé a na povrch vyplouvají další a další skutečnosti. Adama pronásledují díky minulosti noční můry a také výčitky svědomí. To vše přebíjí arogancí a vysokým sebevědomím. Právě tyto dvě vlastnosti má společné s Davidem, se kterým ho ale pojí mnohem víc, než se na první pohled zdá. Stejně jako David je také famózní operatér, pro kterého je operační sál vším.

Tomáš Měcháček znovu na Primě

Role Adama Brejchy se zhostil herec Tomáš Měcháček, který na Primě rozhodně není žádným nováčkem. Diváci ho mohou aktuálně vídat v seriálu V.I.P. vraždy, kde představuje bratra hlavní hrdinky Klaudie Wolfové Leoše. Lékaře si pak v minulosti zahrál v jiném primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Moderuje také zábavnou show S pravdou ven. Společně s Martinem Dejdarem před časem provázel soutěží Vylomeniny.

Pro Tomáše není setkání s Markem Němcem rozhodně první. Znají se dlouhou dobu. „My jsme studovali blízko sebe na DAMU, takže jsme se potkávali nejen na večírcích po premiérách nebo v kavárnách, a taky hraje v Ústí nad Labem a já jsem rodilý Ústečák,“ říká Tomáš Měcháček. A prozradil, kdo je v reálu jeho největší kamarád. Podívejte se na video.

Abychom pro vás zjistili, jaký Tomáš ve skutečnosti je a čemu dává v životě přednost, zeptali jsme se ho na pár anketních otázek. Odpovědi Tomáše si můžete pustit v přiloženém videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.