Seriály a filmy

22. září 2018 10:00

Jana Mrákotová

Totální změna vrchní sestry Mery z Modrého kódu

Mery se sice na rubavský urgent vrátila, ale otázkou je, zda je její návrat skutečně přínosem a vítaný.

Mery i nadále utíká sama před sebou, zabrala se plně do práce, nic jiného ji aktuálně při životě nedrží. Její styl komunikace a také přístup ke kolegům ale začíná všechny překvapovat a také pěkně štvát. Dostává se opakovaně do vyhroceného konfliktu s Adamem, který si to však nenechá líbit. Podívejte se na upoutávku. A vše kolem Modrého kódu můžete sledovat také online.

Sestřička Petra láskou kvete

Petra si užívá svého vztahu se Štěpánem Slavíkem, který ji rozmazluje, jak jen může. A Petře to rozhodně nevadí. Romantický výlet do Francie jejich vztah jen posiluje. To ale rozhodně nemůže rozdýchat Prokop Hlinka, který má čím dál větší problémy držet nervy na uzdě. Vali stále řeší Denisku a snaží se o domluvu s jejím vykutáleným strýcem.

Další díl Modrého kódu na Primě v pondělí 24.9. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.