Urgentním příjmem zamává neznámá nákaza. Podívejte se na Modrý kód v předpremiéře online

Během Vánoc a posvátečních dní má v televizním vysílání seriál Modrý kód přestávku. Online to ale zdaleka neplatí. Již nyní se můžete na 218. epizodu podívat exkluzivně v předpremiéře!

Lékaři na urgentní příjmu, sestřičky, ale dokonce i pomocný zdravotnický personál „padá“ jako hrušky. Teplota, únava, zimnice, studený pot… A k tomu úporné křeče spojené s průjmy začínají útočit na téměř každého na urgentním příjmu. Mery dokonce dochází personál, ubývá lékařů i sester…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Nejdůležitější je ale stanovit, kde se vlastně nákaza vzala? Že by se infekce objevila v Rubavě? Nebo ji na urgentní příjem přivedl někdo z pacientů? Nebo je původ někde úplně jinde? Bojan pověří vyšetřením celé záhady Adama Brejchu. Ale vypadá to, že ani Adam se detektivního úkolu nebude moct zhostit.

218. epizodu seriálu Modrý kód sledujte již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Sváteční období si ale můžete zpříjemnit i jinak. Co třeba se online mrknout na některé z vašich oblíbených seriálů televize Prima?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.