V co může vyústit nezájem rodičů o vlastní dítě? Podívejte se na to ONLINE v Modrém kódu

Pokud vám utekla pondělní epizoda Modrého kódu, žádný problém. Podívejte se na ni online!

Mladá dívka je po transplantaci ledviny. Na Urgentní příjem ji přivážejí s velkými bolestmi břicha. Ukazuje se, že transplantovanou ledvinu její tělo nepřijímá. Může to být dáno špatným užíváním imunosupresiv, tedy léků zajišťujících přijetí ledviny. To ale chůva dívky naprosto vylučuje, všechno si zapisuje.

Proč se ale vůbec o dívku stará chůva? Protože rodiče podnikají a na svoji dceru nemají vůbec čas. Jak se ukazuje, dívka možná léky sama nebere, aby jen upoutala pozornost svých rodičů. Nezašla ale až příliš daleko?

Problém pro primáře

Dramatické dopoledne zažije Petra, která při odchodu od své matky zachrání malého chlapce před utonutím v jímce. Problém řeší i Rasputin, který se obává toho, aby neznámý muž neprozradil jeho identitu. Také Bíba s Bojanem budou "na nože". Bíba chce vyzkoušet Davidovu experimentální léčbu, to ovšem Bojan kategoricky odmítá...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.