Seriály a filmy

30. října 2018 09:44

Jana Mrákotová

V Modrém kódu se bude hrát na pravdu

Eva se stále vzpamatovává ze smrti otce. Adam pořád nese následky konfliktu se žárlivým manželem. Prokop se rozhodne zabránit Petře v odjezdu do Argentiny za každou cenu. Nenechte si ujít další díl Modrého kódu, ze kterého vám přinášíme ukázku.

Sestřička Eva je stále v nemocnici na pozorování a snaží se smířit se smrtí svého otce. Maty by jí chtěl nějak pomoc, ale neví jak. Sám si stále vyčítá, že jejího otce nezachránil a cítí se za Evu odpovědný. Adam si stále ještě léčí přeražený nos od Libuščina manžela. Podá si ho také primář Bojan, který mu pohrozí i výpovědí! Podívejte se na ukázku z dalšího pokračování Modrého kódu.

V pokračování Modrého kódu uvidíte

Petra se chystá na odjezd se Štěpánem do Argentiny a přichází i se Sabinkou do nemocnice. Obě se před cestou potřebují očkovat. Toho se rozhodne využít Prokop, kterému se její rozhodnutí odjet z Rubavy rozhodně nelíbí. Petře chce otevřít oči a řekne jí, že v životě Štěpána Slavíka rozhodně není jedinou ženou. Její reakce ho ale překvapí, jak se můžete sami podívat.

Pro Štěpána není Petra jediná

Štěpánovi se rozhodně nezamlouvá, že o něm Prokop Petře řekne pravdu. Vypraví se proto za Prokopem do nemocnice a rozmluva to není příjemná, jak můžete vidět z ukázky.

Prokope, jsi nula!

Modrý kód sledujte také online!

Další pokračování Modrého kódu již ve středu 31. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.