V Modrém kódu se střetne Mery s Ninou. Samozřejmě kvůli Davidovi

Že má Nina o Davida stále zájem, to není pro diváky Modrého kódu žádné tajemství. I přes Davidův odmítavý postoj o tom byla dosud přesvědčená i Mery. Nyní se její obavy potvrdí!

David momentálně nechodí do práce, aby se dostal z psychického dna. Pro člověka jeho naturelu je ale nicnedělání doma nejhorší možnou alternativou. Vypraví se proto na nelegální automobilový závod trochu se pobavit. Když se stane nehoda, je David ve svém živlu, pomáhá ošetřovat raněné a rovnou s nimi jede i na urgent. Ihned samozřejmě nastupuje do práce.

Mery si myslí, že by se měl ještě trochu šetřit a s návratem nesouhlasí, naopak Nina je, jako ostatně vždy, z Davidova chování nadšená. Při konfrontaci Mery a Niny dá Nina Mery jasně najevo, co si o celé situaci a hlavně vztahu Mery a Davida myslí.

Trojúhelník v Modrém kódu

Je jasné, že se ty dva bude snažit rozdělit stůj co stůj a Davida získat jen pro sebe. Zvládnou Mery a David tuto zkoušku?

Také mezi dalšími dvěma lékaři to bude vřít – mezi Sašou a primářem Kodymem. Saša má opět pocit, že je nedoceněná a Filip ji přiděluje jen k banálním případům. Její pocit méněcennosti vyústí v ostrou hádku.

Urgent čekají také samé zajímavé lékařské případy. David odhalí neobvyklou diagnózu u pacientky s nemocným srdcem, Saša bude zase hledat exotiku někde, kde vůbec není.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.