Seriály a filmy

26. března 2019 09:58

Jana Mrákotová

V Modrém kódu si zahrála Popelka

V rubavské nemocnici, konkrétně na urgentu, jsou lékaři a zdravotní sestry už zvyklí téměř na vše. Proto Prokopa Hlinku rozhodně nemůže rozhodit jedna temperamentní důchodkyně, která pořád mluví. A ještě s ním i flirtuje!

Doktor Prokop Hlinka společně se sestřičkou Petrou od záchranářů přebírají ráznou důchodkyni Martinu Horovou. Záchranku si zavolala sama, píchalo ji na hrudníku, tak si naordinovala infarkt. Zároveň zahrnula Petru s Prokopem celou lavinou informací, které ze sebe chrlila. A nejde přehlédnout, že tato temperamentní sedmdesátnice s mladým doktorem Hlinkou koketuje. Petra vše s velkým úsměvem pozoruje a královsky se baví. To ještě ale nikdo netuší, jak obrovské překvapení v souvislosti s diagnózou paní Horové na všechny čeká. Podívejte se sami na to, jak moc zvídavá pacientka to je.

Co mi je?

Připadá vám představitelka Martiny Horové povědomá? Energickou dámu si zahrála Eva Hrušková, která se mnoha generacím vryla do paměti jako Popelka ve stejnojmenné televizní pohádce. A jedna perlička na závěr – v Modrém kódu si před časem zahrál take její pohádkový princ Jiří Štědroň.

Podívejte se do fotogalerie.

Sledujte Modrý kód již zítra, ve středu 27. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.