Seriály a filmy

17. dubna 2019 22:00

Jana Mrákotová

Vali a Viktor z Modrého kódu už spolu nežijí

Doktorka Vali Slavíčková a doktor Viktor Žák idylické obdobé právě neprožívají. A na rubavský urgent dorazí delegace.

Sestřička Šárka se snaží mírnit Jardu Černého v jeho plánech, a proto pro ně pro oba našla společnou aktivitu, která není tak nebezpečná. Mery její snahy kvituje s povděkem. Na urgent dorazí delegace z ministerstva zdravotnictví, chtějí si projít oddělení a zjistit, jak vše funguje či nefunguje. Překvapení čeká i na Matyho – Veronika o něm ví víc, než se na první pohled zdálo. Přinášíme vám malou ukázku z dalšího dílu.

Vali a Viktor mají komunikační krizi. Vali Viktorovi neodpustila, že ji nechal připravovat podklady zbytečně. Viktor jí obviňuje, že s ním chce manipulovat. Vše vyvrcholilo tím, že se Viktor i s malým Vikoušem od Vali a holek odstěhoval. Což děvčata špatně snášejí. Růža s Deniskou by chtěly, aby se Žák se synem vrátil. Podívejte se na video.

Kde je Viktor?

Modrý kód sledujte také online.

Další pokračování Modrého kódu díky Velikonocům mimořádně až ve středu 24.4. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.