Vali měla na muže vždy smůlu. To je ale v Rubavě úplně normální

MUDr. Valentina Slavíčková pracuje na urgentu rubavské nemocnice, všichni ji zde ale znají pod přezdívkou Vali.

Svou práci miluje a ke všem pacientům se snaží přistupovat citlivě. Nejradši má dětské pacienty, kterým může pomoci a ulevit. Vali je smíšek, má vždycky dobrou náladu a nezkazí žádnou legraci. A přesně to je na příjmu, kde je to často „o nervy“ a depresivní, potřeba! Vali ani nevadí udělat si tu a tam legraci ze svých přemoudřelých pacientů. Aby také ne, traumatoložka a pediatrička je to totiž par excellence!

Prohlédněte si galerii:

Jen na muže neměla Vali nikdy dobrou ruku a v současnosti osciluje mezi touhou po krásném vztahu s mužem, kterého bude milovat a on bude milovat ji, a tvrdým postojem, že být sama a svobodná je to nejlepší pod sluncem a že muži jsou zákeřná stvoření, kterým je lepší se vyhnout.

Pro koho Vali dýchá? Samozřejmě pro svou dceru Růženku, kterou miluje nadevše. A pak také pro své nejlepší kamarádky Mery a Lucii, s nimiž často a ráda vyráží za různými dobrodružstvími. Také Mery a Lucie totiž mají podobný „problém“ jako Vali, a to muže. Mery je momentálně sama po drsném rozchodu s Viktorem, Lucie sice partnera má, ale protože je ženatý, je to vztah založený na velkém kompromisu….

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.