Vali oblíbený pacient opět na Urgentu. Co jí zase Hojer provede? Podívejte se na Modrý kód ONLINE

Nestihli jste v pondělí večer v televizi na Primě Modrý kód? Nevadí, mrkněte se na něj teď!

Na urgent se opět přiřítil pan Hojer. A opět má, jako ostatně vždy, skvělou náladu. Jeho milovaný syn Jindra, který trpí epilepsií, si totiž zlomil roku. To je ale jeho nejmenší problém. Přímo v nemocnici dostane epileptický záchvat. Vali je přesvědčená, že by mu jeho neurolog měl změnit medikaci. Na to ale pan Hojer odmítá přistoupit. Navíc to trochu vypadá, že Jindrovy záchvaty pramení z jeho výbušného chování a také absence matky. Vali ale vymyslí dokonalý plán!

Nebezpečný had na oddělení

Dokonalý plán budou potřebovat všichni na urgentu. Nedopatřením se totiž na příjmu ocitne smrtelně jedovatý had, naprosto volně! Práci ale všem dá i sehnat sérum proti jedu mamby zelené, která uštkla muže, jež mambu na oddělení nevědomky přinesl. Tohle bude závod s časem o mužův život. Sérum se totiž ani nenachází v České republice…

Lucie Tomášovi konečně řekne, že je těhotná. Jak se na „radostnou“ zprávu bude dívat její ženatý milenec, přijme ji, nebo nechá veškerou zodpovědnost jen na Lucii? Těšte se také na další případy a ještě jednoho pořádně nepříjemného příbuzného pacientky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.