Seriály a filmy

2. prosince 2018 09:17

Jana Mrákotová

Vali se vdala, je ale opravdu šťastná?

V dalším pokračování seriálu Modrý kód bude Vali, která je čerstvě mladou paní, ošetřovat mladou dívku, kterou přivezli ve vážném stavu a se silným traumatem. A jak se zdá, tak Adam trvá na své výpovědi.

Svatba proběhla, ale Vali z toho nemá dobrý pocit. Přece jenom měla o své svatbě jiné představy. Adam i nadále působí Mery problémy. Podívejte se na upoutávku na další díl.

Na urgentní příjem dovede všímavá paní dívku v zuboženém stavu. Ujímá se jí Vali, která následně zjistí, že dívka byla brutálním způsobem znásilněná. Rozjíždí se kolotoč vyšetřování. Pro mladou pacientku se jedná o velmi traumatizující situaci. Vali se opět ukáže nejen jako zkušená lékařka, ale také jako člověk, který umí být vůči svému okolí velmi citlivý a vnímavý. To je zřejmé i v naší ukázce.

Tady se nemusíte bát

Adam opět nepřišel do práce, a dokonce to vypadá, že bude trvat na podání výpovědi. Mery je čím dál vytočenější. Nechce si připustit, že i David byl komplikovaný a měl na urgentu jistá privilegia. Ve videu je napětí jasně vidět.

Speciální zacházení

Sledujte Modrý kód také online.

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 3. 12. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.