Seriály a filmy

2. prosince 2018 09:17

Jana Mrákotová

Vali se vdala, je ale opravdu šťastná?

V dalším pokračování seriálu Modrý kód bude Vali, která je čerstvě mladou paní, ošetřovat mladou dívku, kterou přivezli ve vážném stavu a se silným traumatem. A jak se zdá, tak Adam trvá na své výpovědi.

Svatba proběhla, ale Vali z toho nemá dobrý pocit. Přece jenom měla o své svatbě jiné představy. Adam i nadále působí Mery problémy. Podívejte se na upoutávku na další díl.

Na urgentní příjem dovede všímavá paní dívku v zuboženém stavu. Ujímá se jí Vali, která následně zjistí, že dívka byla brutálním způsobem znásilněná. Rozjíždí se kolotoč vyšetřování. Pro mladou pacientku se jedná o velmi traumatizující situaci. Vali se opět ukáže nejen jako zkušená lékařka, ale také jako člověk, který umí být vůči svému okolí velmi citlivý a vnímavý. To je zřejmé i v naší ukázce.

Tady se nemusíte bát

Adam opět nepřišel do práce, a dokonce to vypadá, že bude trvat na podání výpovědi. Mery je čím dál vytočenější. Nechce si připustit, že i David byl komplikovaný a měl na urgentu jistá privilegia. Ve videu je napětí jasně vidět.

Speciální zacházení

Sledujte Modrý kód také online.

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 3. 12. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.