Seriály a filmy

1. září 2019 17:17

Jana Mrákotová

Velké návraty v Modrém kódu

Modrý kód se po prázdninové pauze definitivně vrátil na obrazovky. A hlavní aktéři se rozhodně nenudí. Zažívají i nečekaná překvapení. Ne vždy se ale jedná o překvapení pozitivní, jak se můžete sami přesvědčit již nyní!

Petr Horváthová rozhodně nemá ideální vztahy se svojí matkou, která je nespolehlivá, nezodpovědná. V minulosti vše došlo tak daleko, že zmizela a Petra se musela postarat o svoji mladší sestru Sabinku. A je to tak dodnes. Proto ji nemile zaskočí, když se její matka v Rubavě nečekaně objeví a mluví o tom, že by chtěla vše napravit. Je to ale skutečně tak, nebo jí jde jen o peníze, které Petra a Sabinka zdědily? Podívejte se již nyní na rozhovor matky a dcery Hováthových.

Jsem Tvoje máma!

Nečekanou zprávu dostane i Vali Slavíčková, které do života znova vstoupili otec a syn Hojerovi. Zdá se, že to Vali rozhodně není nepříjemné. Viktor Žák opět ukazuje, že neví, co chce. Tváří se, že s Vali být nechce, ale její scházení se s Hojerem mu evidentně vadí. A to ještě neví, že se Hojerovi vracejí do Rubavy na stálo. V ukázce vám přinášíme reakci Vali.

Vracíme se natrvalo

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.