Viktor dá Hojerovi v seriálu Modrý kód ránu. Proč? Podívejte se na to v předpremiéře

S Mirkem Hojerem Viktor moc nevychází. Donedávna by bylo pochopitelné, kdyby všichni fandili Hojerovi a Vali, teď se ale Mirek prokáže jako kardinální hajzl. Co provede a proč mu dá Viktor pěstí? Podívejte se na to už teď online v předpremiéře seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně.

Viktor a Vali se sblížili fingovaným manželstvím. Nyní by se ale Vali chtěla provdat za Mirka Hojera, a od Viktora by proto potřebovala vyřešit rozvod. Viktor se ale v tomto ohledu začíná trochu cukat a zdá se, že jeho vztah k Vali možná není čistě jen o přátelství.

Jenže Vali i Hojer už mají jeho naschválů ohledně podpisu rozvodových smluv dost. Když se k tomu připočtou jeho výhrůžky ohledně soudu o adoptovanou Denisku, Mirek se rozhodne jednat. Bohužel tím nejnevhodnějším způsobem…

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Co Hojer Viktorovi provede? Svou roli sehraje osočení z alkoholismu a bohužel i podlý Hojerův čin, který se mu nakonec velmi vymstí… Co konkrétně udělá a proč ho za to Vali opustí? Podívejte se už teď na seriál Modrý kód v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.