Viktor má v Modrém kódu evidentně problém. S Jindřichem Hojerem!

Že by na Vali a Jidřicha žárlil? To můžete posoudit sami již ve středeční epizodě Modrého kódu, kterou Prima vysílá v tradičních 20.15.

Viktor s Vali jsou sice právoplatnými manžely, nicméně jen „na oko“. Vali by už ráda vyřešila rozvod, s Viktorem ji sice pojí jisté pouto, na partnerský život to ale s anesteziologem nevypadá.

Zato to ale na partnerské soužití vypadá s Jindřichem Hojerem, a právě proto by se rozvod s Viktorem hodil. Mezi Vali a Jindřichem to totiž opět začíná být vážně, a jak se zdá, nyní by se soužití Vali nebránila. Ale Viktorovi se to vůbec nelíbí, a jakmile se mu něco nelíbí, neváhá to dát najevo.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Bude Viktor dělat Vali problémy? To si pište, že jo. Přesvědčí vás o tom další epizodě seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.