Seriály a filmy

11. prosince 2018 08:19

Jana Mrákotová

Viktor Žák z Modrého kódu koupí dítě!

Boj o malou Denisku rozhodně nekončil. Prokop se čím dál víc topí v dluzích a Adam opět propadá svým panickým stavům. Sledujte poslední díl Modrého kódu v tomto roce!

Prokop musí řešit svoji finanční situaci. Věřitelé se hlásí o své peníze opravdu velmi neodbytně. Přichází mu proto vhod nabídka práce na soukromé plastické klinice. Bude kvůli tomu ale muset zrušit své směny navíc. A Mery má o další starost víc. Podívejte se na ukázku z další epizody Modrého kódu a nezapomeňte sledovat Modrý kód také online!

Adam s primářem Bojanem vyráží do Prahy vysvětlovat a obhajovat svoji práci v souvislosti s prominentním pacientem soudcem Votavou. Jeho manželka splnila sliby a opravdu si stěžovala. Na Adama v té souvislosti opět dopadne jeho nemoc. Panický strach udeří, a to s velkou intenzitou. Na blízku je Adamovi opět Rasputin, jak je vidět i z našeho videa.

Tak se drž!

Klid nemá ani Vali s Viktorem. Když se zdá, že osvojení malé Denisky už nestojí nic v cestě, vynoří se Denisy strýc a žádá peníze. Když je nedostane, bude o Denisu žádat u soudu. Vali je na zhroucení, Viktor Žák se rozhodne vše řešit razantně. Vypečenému příbuznému peníze opravdu nabídne. Vali je ale zásadně proti, jak se můžete již nyní podívat.

Viktor si koupil Denisku

Poslední předvánoční díl oblíbeného Modrého kódu uvidíte již ve středu 12. 12. ve 20.15.

Modrý kód se na obrazovky Primy vrací opět po Novém roce!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.