Viktor ze seriálu Modrý kód se bude zase chovat jako blbec. Podívejte se, jak si s ním Laura poradí

Viktor Žák byl tak trochu morous vždycky. Od doby, co ale Rubavu i s Růženkou a Deniskou opustila Vali Slavíčková, má zase období, kdy s ním není k vydržení. Podívejte se na to už v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Viktora Žáka je poměrně těžké mít rád. Spousta kolegů pro jeho chování mělo pochopení, vzhledem k tomu, že jeho žena zemřela a on sám vychovává malého Vikouška. Jenže Viktor se prostě chová mnohdy jako blbec, i když absolutně nemá důvod. Zejména v poslední době mívá zcela pravidelné své hvězdné nálady.

Kdo si ale jeho řečmi rozhodně náladu kazit nenechá, to je Laura. Viktor bude mít velké výhrady k tomu, jaké jídlo Laura prodává, a dokonce jej bude chtít i reklamovat. Jenže Lauřina reakce mu vyrazí dech, a dost ho naštve.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Touto scénou ale Viktorovy výstupy zdaleka nekončí. Žáhu si zchladí i na nové pomocné síle v nemocnici. Viktor se zkrátka nemění… Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.